KONSER SALONU

2000 yılında kültür ve sanat hayatına kapılarını açan İş Kuleleri Salonu, 800 kişi kapasiteli salonunda her sezon ortalama 50 etkinlikte yaklaşık 25.000 sanatseveri ve 1500 sanatçıyı ağırlıyor. Türkiye İş Bankası Genel Müdürlük binasında bulunan İş Kuleleri Salonu, ücretsiz dinletilerden, klasik, caz, dünya müziği, yerli projeler, çocuk oyunları ve dansa kadar sanatın birçok türünde etkinlikler düzenliyor. Şimdiye kadar Yo Yo Ma, Vladimir Ashkenazy, Valerie Gergiyev, Bobby McFerrin, Cesaria Evora, Buika, The Tiger Lillies, Tindersticks gibi dünyaca ünlü sanatçıların yanı sıra, Academy of St. Martin in the Fields, Londra Filarmoni Orkestrası, Basel Oda Orkestrası gibi klasik müziğin önde gelen orkestralarını da sahnesinde konuk etti. Martha Graham, Paul Taylor ve Jessica Lang gibi çağdaş dansa yön veren toplulukları seyircisiyle buluşturdu.

Müzik ve tiyatroyu bir araya getiren çocuk oyunlarıyla, sanatı her yaştan birey için ulaşılabilir kılan İş Sanat, her sezon salonunda özgün çocuk projelerini sahneliyor.   İş Sanat için özel hazırlanan yerli projelere programında yer veren konser salonu, sanatçılara yeni bir projeler yaratma imkânı sunuyor.

 

Konser salonumuz ile ilgili hatırlatmak istediğimiz hususları aşağıda dikkatinize sunarız.

BİLET SATIŞ

İndirimli Biletler: 65 yaş üzeri, öğretmen ve öğrenciler, 3. kategoride %10 indirimden faydalanabilirler. İndirimli biletler, geçerli belge gösterilerek Biletix satış noktaları ve İş Sanat Ana Gişe’den temin edilebilir. İki indirim birleştirilemez.

Öğrenci Bileti: Öğrenciler için indirimli bilet İş Sanat Ana Gişe’de satışa sunulur. Her etkinlik için belirli bir kapasite ayrılır.

Hizmet Bedeli: Telefon, internet ve satış noktalarından yapılan satışlarda, bilet ücretine Biletix tarafından sağlanan hizmetlere ait (hizmet, kurye, işlem vb.) bedeller eklenecektir. İş Sanat Ana Gişe’den yapılan satışlarda bu hizmet bedeli alınmaz. İnternet ve çağrı merkezinden satın aldığınız biletleri gösteri gününe kadar Biletix satış noktalarından temin edebilirsiniz. Biletlerinizi gösteriden önceki 2 saat içinde İş Sanat Ana Gişe’den kredi kartı ve kimlik belgenizi göstererek teslim alabilirsiniz.

Bilet İade: Etkinliğin iptali ve tarih değişikliği olması halinde iade ve değiştirme işlemleri etkinlik gününe kadar gerçekleştirilmelidir.

 

ULAŞIM VE OTOPARK

Otopark: İş Kuleleri’ndeki etkinliklerimizde otoparkımız ücretsizdir.

Metro: Levent - Plazalar çıkışını kullanarak, Büyükdere Caddesi üzerinden İş Kuleleri’ne doğru 10 dakika yürüyerek Kibele Sanat Galerisi’ne ve konser salonumuza ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Servis: Tüm etkinliklerden sonra İş Kuleleri’nden Zincirlikuyu Metrobüs durağına servisimiz mevcuttur.

 

ETKİNLİK NOTLARI

Geç gelenler: Kapılar kapandıktan sonra izleyici kabul edilmemektedir.

Çocuk izleyiciler: Çocuk etkinlikleri dışında, 7 yaşından küçüklerin getirilmemesi rica olunur.

Sigara uyarısı: Kapalı mekânlarımızda sigara içilmemektedir.

Cep telefonu uyarısı: Etkinlik sırasında cep telefonlarının mutlaka kapalı tutulması rica olunur.

Kayıt cihazları: Etkinlik sırasında fotoğraf makinesi, kamera, cep telefonu ve her türlü kayıt cihazı ile kayıt yapılması ve fotoğraf çekilmesi yasaktır. Lütfen kayıt cihazlarınızı gösteriden önce vestiyere teslim ediniz.

Vestiyer: Vestiyer hizmetimiz ücretsizdir.

Program değişikliği: İş Sanat, konser programında repertuvar ve sanatçı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Program değişikliği halinde satın alınan biletler iade edilmez.

Telif hakkı bilgisi: İş Sanat’ın gerçekleştirdiği tüm etkinlikler için MESAM ve MSG’ye telif hakkı ödenmektedir.

 

ERİŞİLEBİLİRLİK

Konser salonumuz engelli seyircilerimizin kullanımı için elverişli niteliktedir.

Görme ve işitme engelli seyircilerimizin rehber köpekleri salonumuza kabul edilmektedir.

Konser salonumuzda tekerlekli iskemle mevcuttur.