ZİYARETİNİZİ PLANLAYIN

Sağlık Bakanlığı tarafından pandemi için tavsiye edilen tüm önlemlerin alındığı Müzemiz, Salı-Pazar günleri arası 10.00-17.00 saatlerinde ziyarete açıktır.

Giriş ücretsizdir. 

Müze Pazartesi günleri, Ramazan ve Kurban bayramlarının ilk günleri ile 1 Ocak günü kapalıdır. 

İktisadi Bağımsızlık Müzesi, bedensel engelli erişimi olan bir müzedir. Müzede ziyaretçilerimizin kullanımı için tekerlekli sandalye bulunmaktadır. Müzenin kiralık kasa dairesi dışındaki tüm katları tekerlekli sandalye ile gezilebilmektedir. Tekerlekli sandalye ile giriş yan kapımızdan yapılmaktadır.

Müzede yalnızca kişisel kullanım amacıyla sınırlı olmak üzere fotoğraf ve kısa video çekimi yapılabilir. Kişisel kullanım amaçlı çekimlerde flaş, selfie çubuğu ve tripod kullanılmaması rica olunur. Müze görüntülerinin herhangi bir şekilde kişisel kullanım amacı dışında bir amaçla kullanılması, paylaşılması, çoğaltılması, işlenmesi, satılması ve benzeri tüm haller Müze yönetiminin iznine tabidir. İzinsiz kullanılan görüntülerle ilgili hukuki yollara başvurma hakkımız saklıdır.

Müze Ulus Meydan’daki otobüs duraklarına ve Ulus Metro durağına yürüme mesafesindedir.

Müzeye ait otopark bulunmamaktadır.

REHBERLİ TURLAR

Müzemizdeki rehberli turlar rezervasyon sistemi ile oluşturulmaktadır. Pandemi nedeniyle alınan tedbirler kapsamında kontenjan 20 kişi ile sınırlıdır, rehberli tur katılımcılarının aşı kartı göstermesi zorunludur.


Rezervasyon talepleriniz ve bilgi almak için; atolye@issanat.com.tr ya da 0312 222 70 66 üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

MÜZEMİZDE ALINAN TEDBİRLER

Müzemizde maske kullanılması gerekmektedir.

Girişte vücut sıcaklığı ölçülmekte ve HES kodu sorulmaktadır.

Müzemize hijyen paspası kullanılarak giriş yapılmalıdır.

Sosyal mesafe uyarılarına dikkat edilmelidir.

Müzemizin farklı noktalarında el dezenfektan istasyonları bulunmaktadır.

Ziyaret sırasında yüzeylere dokunmamaya özen gösterilmelidir.

 

 

İLETİŞİM

Adres: Türkiye İş Bankası İktisadi Bağımsızlık Müzesi
Ulus, Çam Sk. No: 3, 06050 Altındağ/Ankara

Telefon: +90 312 311 42 68