ZİYARETİNİZİ PLANLAYIN

Müzemiz, Salı-Pazar günleri arası 10.00-18.00 saatlerinde ziyaret edilebilir.

Giriş ücretsizdir. 

Müzemiz Pazartesi günleri, Ramazan ve Kurban bayramlarının ilk günleri ile 1 Ocak günü kapalıdır. 

İktisadi Bağımsızlık Müzesi, bedensel engelli erişimi olan bir müzedir. Müzenin kiralık kasa dairesi dışındaki tüm gezi alanı, tekerlekli sandalye ile gezilebilmektedir.  bedensel engelli erişimi olan bir müzedir. Müzede ziyaretçilerimizin kullanımı için tekerlekli sandalye bulunmaktadır. Tekerlekli sandalye girişi yan kapıdan yapılmaktadır.

Müzede yalnızca kişisel kullanım amacıyla sınırlı olmak üzere fotoğraf ve kısa video çekimi yapılabilir. Kişisel kullanım amaçlı çekimlerde flaş,  selfie çubuğu ve tripod kullanılmaması rica olunur. Müze görüntülerinin herhangi bir şekilde kişisel kullanım amacı dışında bir amaçla kullanılması, paylaşılması, çoğaltılması, işlenmesi, satılması ve benzeri tüm haller müze yönetiminin iznine tabidir. Müzenin, izinsiz kullanılan görüntülerle ilgili hukuki yollara başvurma hakkı saklıdır.

Müze Ulus Meydan’daki otobüs duraklarına ve Ulus Metro durağına yürüme mesafesindedir.

Müzeye ait otopark bulunmamaktadır.

REHBERLİ TURLAR

Müzemizdeki rehberli turlar rezervasyon sistemi ile düzenlenir. Rezervasyon talepleriniz ve bilgi almak için; atolye@issanat.com.tr ya da 0312 222 70 66 üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Türkiye İş Bankası İktisadi Bağımsızlık Müzesi
Ulus, Çam Sk. No: 3, 06050 Altındağ/Ankara

Telefon: +90 312 311 42 68