Etkinlik Detayları

Bilet Kategorileri

  • 75 TL
  • 60 TL
  • 50 TL
  • İndirim 40 TL
  • Öğrenci 20 TL

​ZÜRİH ODA ORKESTRASI

SOLİST DEĞİŞİKLİĞİ DUYURUSU

9 Ocak 2018 Salı akşamı Zürih Oda Orketsrası ve akordeon sanatçısı Richard Galliano ile birlikte konser vermesi planlanan Arabella Steinbacher, kendi isteği üzerine konserde sahne almayacaktır. Steinbacher yerine İspanyol kemancı Leticia Moreno, Richard Galliano’ya solist olarak eşlik edecektir.  

 

Arzu eden izleyicilerimiz biletlerini İş Sana Ana Gişe ve  Biletix Satış noktalarından 2 Ocak Salı gününe kadar iade edebilirler. 

 

RICHARD GALLIANO akordeon

LETICIA MORENO keman

 

Günümüzün en büyük akordeon sanatçılarından Richard Galliano ve kemanın yükselen yıldızı Leticia Moreno, unutulmayacak bir konser için İş Sanat sahnesinde bir araya geliyor. Fransız akordeon ve bandeon virtüözü Richard Galliano, klasik müzikten caza uzanan geniş bir yelpazedeki besteci kimliğiyle de dikkat çekiyor. 50 yılı aşan kariyeri boyunca sayısız sanatçıyla işbirliği yapan ve birçok albüme katkısı bulunan Richard Galliano aynı zamanda Deutsche Grammophon’un tek akordeon sanatçısı. Yıldızı her geçen yıl daha da parlayan; Viyana Senfoni, St. Petersburg Filarmoni, Mahler Oda, Luxemburg Filarmoni ve Simon Bolivar Senfoni Orkestrası gibi birçok ünlü toplulukla birlikte sahneye çıkan İspanyol keman sanatçısı Leticia Moreno, İspanya’nın önde gelen orkestralarının da düzenli konuklarından. Tekniği ve derin yorumlama gücüyle birçok eleştirmenin övgüsünü kazanan Moreno aynı zamanda 2012 ECHO Yükselen Yıldız Ödülü sahibi. Konserde bu iki soliste eşlik edecek Zürih Oda Orkestrası ise 70 yılı aşan tarihiyle, alanındaki öncü topluluklardan. Barok, klasik ve romantik çağdan günümüze uzanan geniş bir repertuvara sahip olan orkestra aynı zamanda farklı alanlardan müzisyenlerle yaptığı ortak çalışmalarla da biliniyor.